VIDEO/ Sërish tension në Fushë-Krujë, Kastrioti ngec ndaj Tërbunit. Lojtarët dhe trajneri sulmojnë arbitrin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 5, 2019 | 14:59

Kastrioti Kategoria e pare Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Terbuni

VIDEO/ Sërish tension në Fushë-Krujë, Kastrioti ngec ndaj Tërbunit. Lojtarët dhe trajneri sulmojnë arbitrin

Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Kastriotit dhe Tërbunit e vlefshme për javën e 4-t të Kategorisë së Parë, Grupi A. Një tjetër hap fals për skuadrën e trajnerit Ndreu, e cila në 4 javë ka arritur të sigurojë vetëm 8 pikë.

tENSIONI

Pavarësisht dominimit të sfidës, vendasit nuk arritën të gjenin rrugën e rrjetës, duke shpërdoruar raste të shumta shënimi.

Tensioni222

Nuk mungoi as tensioni në fundin e ndeshjes, teksa trajneri Ndreu së bashku me disa lojtarë, kundërshtuan gjyqtarin e takimit Belbja.

Tensioni në fundin e ndeshjes on Vidnews.

FT| KASTRIOTI-TËRBUNI 0-0

FORMACIONET ZYRTARE:

KASTRIOTI: Selaci, Neziri, Selmani, Rami, Sefgjini, Basha, Daçi, Xheka, Mehmeti, Bardhi, Marku, 

TËRBUNI: Roxher, Hithi, Zhivani, Myrta, Metani, Dodaj, Hasa, Hyseni, Osmanollaj, Mezini, Përgjini. 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com