VIDEO/ Sarri feston me shqiponjë, Murinjo bën mbledhje në fushë. Shikoni çfarë ndodh pas derbit Lacio-Roma

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 26, 2021 | 20:05


VIDEO/ Sarri feston me shqiponjë, Murinjo bën mbledhje në fushë. Shikoni çfarë ndodh pas derbit Lacio-Roma

Lacio mposhti Romën në derbi 3-2 duke dominuar totalisht në sfidën ndaj verdhekuqve.

bandicam 2021-09-26 19-58-01-432

Pas ndeshjes, kamerat kapën disa momente pikante ku në fokus ishin Zhoze Murinjo dhe Mauricio Sarri. Tekniku portugez bëri një mbledhje në fushë me lojtarët e tij për të mos i demoralizuar.

Humbja në derbi djeg shumë, por Murinjo nuk dëshiron që skuadra e tij të shpërqendrohet dhe të humbasë toruan për sfidat e radhës në kampionat.

Ndërkohë Sarri shijoi fitoren duke festuar me një shqiponjë, që është dhe simboli i bardheklatërve.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/