VIDEO/ Roshi nuk “përmbahet”, shikoni çfarë bën një ditë pas operacionit në gju

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 28, 2018 | 20:02

VIDEO/ Roshi nuk “përmbahet”, shikoni çfarë bën një ditë pas operacionit në gju

Vetëm ditën e djeshme, Odise Roshi kreu me sukses operacionin në gju, pas dëmtimit fundjavën e kaluar me Akhmat Groznin. Por, vullneti dhe forca e tij duket se janë të paimagjinueshme.

odise roshi

Sot, Roshi ka postuar një video në Instagram, ku shihet teksa ecën vetë, pa ndihmën e patericave apo dikujt për t’u mbajtur. Një shpresë e madhe kjo për mesfushorin kuqezi, për t’u rikthyer sa më shpejt nga ky dëmtim.

 

Dita e dyte 😯

A post shared by RoshiOdise (@roshiodise) on

www.minuta90.com