VIDEO/ Ronaldo turpëron Majoralin në stërvitje, shikoni reagimin e shokëve të skuadrës

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Tetor 13, 2017 | 15:24

VIDEO/ Ronaldo turpëron Majoralin në stërvitje, shikoni reagimin e shokëve të skuadrës

Kristiano Ronaldo ka dhuruar spektakël në stërvitje e sotme duke ia kaluar topin në mes të këmbëve talentin Borja Majoral.

Majoral dhe Ronaldo

Veprimi i yllit portugez, zgjoi edhe reagimin e futbollistëve të tjerë të Real Madritit të cilët ishin duke zhvilluar kuadrat se bashku. Ata janë habitur nga veprimi i Ronaldos duke kapur kokën me dorë.

20-vjeçari Majoral luan në rolin e sulmuesit dhe konsiderohet si një talent tepër premtues nga klubi madrilen.


www.minuta90.com