VIDEO/ Ronaldo stërvitet me vajzën e tij të vogël, por shikoni komentin e veçantë të Evra

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 11, 2020 | 19:48


VIDEO/ Ronaldo stërvitet me vajzën e tij të vogël, por shikoni komentin e veçantë të Evra

Kristiano Ronaldo edhe pse në një moshë relativisht të madhe, përsëri tregon një nivel të shkëlqyer në fushën e futbollit.rONALDO

Pikërisht kjo formë e mirë e portugezit, vjen si pasojë e stërvitjes së vështirë që ai bën. 35-vjeçari i kushton një rëndësi të veçantë trupit të tij, për të qenë gjithmonë në formë të mirë. Përveç se stërvitet me shokët e ekipit te Juventusi, Ronaldo stërvitet edhe në shtëpinë e tij.

Së fundmi portugezi ka postuar një moment nga stërvitja e tij në shtëpi, teksa shfaqet portugezi teksa stërvitet së bashku me vajzën e tij të vogël. Pikërisht videon e postuar, CR7 e shoqëron me shkrimin: “Nuk ka justifikime.”
JKL

Ajo që bie menjëherë në sy është një koment nga ish-lojtari i Juventuesit dhe Junatid, Patris Evra. Ky i fundit në komentin e tij ndaj Ronaldos shkruan: “Kristiano tani e ke tepruar. Po lajmëroj 911-ën”. Sigurisht kjo ka qenë në formën e një shakaje, kjo edhe për marrëdhënien që ata të dy kanë mes tyre.


View this post on Instagram

No excuses 🤷🏻‍♂️💪🏻

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com