VIDEO/ Ronaldo nuk e ka humbur shkëlqimin e golave, ylli portugez dhuron “magji” me finte

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 21, 2022 | 12:33


VIDEO/ Ronaldo nuk e ka humbur shkëlqimin e golave, ylli portugez dhuron “magji” me finte

Kristiano Ronaldo, ndonëse 37-vjeçar nuk e ka humbur shkëlqimin e tij nga mënyrat e realizimit të golave.

Collage Maker-21-Sep-2022-12.33-PM

5 herë fituesi i “Topit të Artë”, gjatë momentit të nxehjes për para se të startojë ndeshja ka shënuar një supergol.

Ylli portugez i Mançester Junajtid ka marrë një top në zonë dhe ka shënuar një penallti në lëvizje në mënyrë akrobatike, duke e dërguar topin në fundin e rrjetës me finte.

Menjëherë kjo video u bë virale në rrjet.

BRIAN KRISTO – PANORAMASPORT.AL