VIDEO/ Roma nuk përfiton nga humbja e Milanit në derbi, skuadra kryeqytetase ndalet nga Benevento në transfertë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 21, 2021 | 23:00


VIDEO/ Roma nuk përfiton nga humbja e Milanit në derbi, skuadra kryeqytetase ndalet nga Benevento në transfertë

Roma nuk përfiton nga humbja e Milanit në derbi për t’iu afruar me 3 pikë distancë duke parë edhe ndeshjen e tyre direkte fundjavën e ardhshme.

roma

Skuadra verdhekuqe ka barazuar pa gola 0-0 me skuadrën e Beneventos në transfertë, ku skuadra e Filipo Inzagit ka marrë një pikë me vlerë në luftën për mbijetesë.

Pas këtij barazimi skuadra kryeqytetase renditet në vendin e 3 në kuotën e 44 pikëve.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/