VIDEO/ Rodrigo kërkon të marrë magjinë nga këmbët e Ronaldo “Fenomenit”, shikoni pamjet që kanë pushtuar rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 29, 2022 | 16:05

VIDEO/ Rodrigo kërkon të marrë magjinë nga këmbët e Ronaldo “Fenomenit”, shikoni pamjet që kanë pushtuar rrjetin

Ronaldo “Fenomeni” dhe sulmuesi brazilian Rodrigo janë bërë protagonistë të një video që po bën xhiron në rrjet.

rona-750x430

Rodrigo kërkon të tregojë veten në këtë Botëror dhe për ta bërë një gjë të tillë, ka menduar që të marrë magjinë nga këmbët e Ronaldos.

Në video shihet teksa Rodrigo i prek këmbët dhe kërkon pak magji, duke shkaktuar të qeshura te legjenda braziliane.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"