VIDEO/ “Rivaliteti” vazhdon dhe te kombëtarja, shikoni si Luis Enrike pret Serxhio Ramosin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 4, 2018 | 17:13

VIDEO/ “Rivaliteti” vazhdon dhe te kombëtarja, shikoni si Luis Enrike pret Serxhio Ramosin

Lusi Enrike ka filluar menjëherë nga puna me kombëtaren spanjolle. Ekipi iberik do të përballet me Anglinë dhe Kroacinë në dy ndeshjet për Ligën e Kombeve. Ndërkohë sot në skuadër ka mbërritur edhe mbrojtësi i Realit të Madridit, Serxhio Ramos.

ramos-enrique-527x375

Ai po takonte me radhë shokët e tij kur trajneri Luis Enrike i vjen nga pas dhe e shtyn në formë shakaje. Më pas edhe Ramos është kthyer dhe e kanë kaluar këtë moment me të qeshura.

www.minuta90.com