VIDEO/ Reja e ka harruar në Kombëtare, Armando Sadiku shënon golin e tretë radhazi në Spanjë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 2, 2022 | 19:33


VIDEO/ Reja e ka harruar në Kombëtare, Armando Sadiku shënon golin e tretë radhazi në Spanjë

Armando Sadiku është bërë sërish protagonist në Spanjë, me Kartagjenën, duke gjetur golin e katërt në La Liga 2 dhe të tretën radhazi.

sadiku

Sulmuesi kuqezi tundi rrjetën për skuadrën e tij që në minutën e 10’ duke e kaluar atë në avantazh me një gjuajtje brenda zonës.

Kujtojmë që ai nuk u grumbullua sërish nga Edi Reja në Kombëtaren shqiptare, në dy sfidat e fundit të Ligës së Kombeve.

PANORAMASPORT.AL