VIDEO/ Reali pa shënjestër, kampionët e Spanjës zhgënjejnë që në ndeshjen e parë të kampionatit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 20, 2020 | 22:59


VIDEO/ Reali pa shënjestër, kampionët e Spanjës zhgënjejnë që në ndeshjen e parë të kampionatit

Real Madrid ka hedhur hap fals në takimin e parë të sezonit të ri në kampionatin spanjoll. Kampionët në fuqi të Spanjës nuk shkuan më larg se një barazim 0-0 me baskët e Real Sociedadit.
EiYd6YHWAAIZWgZ
Pavarësisht dominimit të ndeshjes, skuadra e Zinedin Zidanit nuk diti të shënojë dhe të merrte 3 pikët në këtë takim, pavarësisht se nisej si favorit.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com