VIDEO/ Reali argëtohet në kampionat, 6 gola Majorkës për vendin e parë në La Liga

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 22, 2021 | 23:55


VIDEO/ Reali argëtohet në kampionat, 6 gola Majorkës për vendin e parë në La Liga

Real Madrid ka marrë një fitore të thellë duke mundur 6-1 Majorkën në shtëpi.

benzema

Asensio shkëlqeu me një tregolësh në këtë sfidë, ndërsa golat e tjerë u realizuan nga Benzema dy herë dhe Isko.

Një fitore me argëtim për Realin që ngjitet në krye të La Liga-s në kuotën e 16 pikëve, ku ndjekin kampionët në fuqi të Atletikos me dy pikë më pak.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/