VIDEO/ Rasti që i kushtoi shtrenjtë Totenhemit, shikoni çfarë humbi Bejl në fundin e ndeshjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 18, 2020 | 20:56


VIDEO/ Rasti që i kushtoi shtrenjtë Totenhemit, shikoni çfarë humbi Bejl në fundin e ndeshjes

Gareth Bejl kishte shansin e artë për ta “vrarë” derbin ndaj Uest Hemit, teksa në minutën e 90+2-të, shpërdoroi një rast të artë, në afërsi të pikës së penalltisë, për të çuar shifrat në 4-2.

bEJL

Ky moment duket se i kushtoi shtrenjtë skuadrës së Murinjos, e cila u barazua në sekondat e fundit të lojës nga Uest Hemit. Një barazim dramatik ky, duke pasur parasysh faktin që Totenhem udhëhiqte 3-0 në pjesën e parë. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com