Video/ Qeveria e Kroacisë bën mbledhje me bluzat e ekipit kombëtar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 12, 2018 | 15:11

Video/ Qeveria e Kroacisë bën mbledhje me bluzat e ekipit kombëtar

Kryeministri dhe Ministrat e qeverisë kroate u paraqitën në mbledhjen e kabinetit qeveritar me bluza të ekipit të tyre kombëtar të futbollit.

kroaciaa

Kjo për shkak të arritjes historike që Kroacia bëri mbrëmjen e djeshme duke shkuar për herë të parë në një finale të Botërorit. Edhe Presidentia e Kroacisë është një fanse e flaktë e kombëtares së saj, madje ajo i ka ndjekur ndeshjet nga afër. Më poshtë mbledhja e kabinetit qeveritar:

kroaci on Vidnews.

www.minuta90.com