VIDEO/ Puro dhe Alkool, Kilianët e Interit ndezin festën e suksesit zikaltër në Kupën e Italisë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 12, 2022 | 16:03


VIDEO/ Puro dhe Alkool, Kilianët e Interit ndezin festën e suksesit zikaltër në Kupën e Italisë

Interi arriti të fitonte trofeun e dytë të sezonit pas suksesit në finalen e Kupës së Italisë në mbrëmjen e djeshme, ku zikaltërit fituan me rezultatin 2-4.

pjimage

Festa e fitores te zikaltërit ka qenë e çmendur, me Sançez dhe Vidal që ishin protagonistët e festimeve me veprimet e tyre.

Kilianët shihen duke tymosur disa puro dhe duke pirë alkool në ritmet e muzikës së lartë, në festimet e dhomave të zhveshjes pas ndeshjes.

Atmosfera brenda grupit zikaltër duket optimale në prag të 2 ndeshjeve të fundit të kampionatit.

6546

PANORAMASPORT.AL