VIDEO/ Prezantim spektakolar, Struga firmos me bomberin që e ka kërkuar e gjithë Superiorja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 12, 2022 | 13:58


VIDEO/ Prezantim spektakolar, Struga firmos me bomberin që e ka kërkuar e gjithë Superiorja

Besart Ibraimi është prezantuar zyrtarisht si lojtari më i ri i Struga Trim Lum.

besart ibraimi

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, klubi shqiptar që luan në Maqedoninë e Veriut ka prezantuar sulmuesin me anë të një videoje spektakolare.

Vitet e fundit Ibraimi kërkohej dhe nga skuadrat e Superiores, me Tiranën që vitin e kaluar ishte pranë transferimit të 35-vjeçarit dhe këtë vit, i cili ishte shumë pranë Partizanit, me klubin e kuq që u fut në bisedime e më pas është tërhequr.

PANORAMASPORT.AL