VIDEO/ Prezantim special për Bruno Ditën, ish-mesfushori i Skënderbeut bashkohet me skuadrën e re

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 31, 2020 | 19:27


VIDEO/ Prezantim special për Bruno Ditën, ish-mesfushori i Skënderbeut bashkohet me skuadrën e re

Nuk ka më dyshime! Bruno Dita është zyrtarisht futbollisti i Shkëndijës së Tetovës. Ashtu siç njoftoi “Panorama Sport”, mesfushori 27-vjeçar, pas përfundimit të ndeshjes ndaj Partizanit, e cila ishte e fundit me fanellën e Skënderbeut, iu bashkua menjëherë klubit të rinj.

Dita-goli

Së fundmi, kuqezinjtë e Tetovës, nëpërmjet një video special kanë prezantuar Ditën si afrimin e ri në merkato.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/