VIDEO/ Presidenti i Juventusit futet në ambientet e Milanit, ja për çfarë po diskutohet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 28, 2020 | 14:44


VIDEO/ Presidenti i Juventusit futet në ambientet e Milanit, ja për çfarë po diskutohet

Presidenti i Juventusit, Andrea Anjeli ka mbërritur në “Casa Milan”, për tu takuar me drejtuesit e Milanit. “MilanNews” dhe “Tuttomercatoweb” zbulojnë se presidenti i bardhezinjëve ka hyrë në ambientet e kuqezinjëve.

anjeli

Anjeli raportohet se do takohet me drejtuesit e Milanit për të folur për problemet që lidhen me Serinë A. Madje në media është edhe videoja kur presidenti i Juventusit futet në ambientet e Milanit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com