VIDEO/ Posedonte armë dhe lëndë narkotike, arrestohet lojtari i klubit të Serisë A

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2022 | 19:31


VIDEO/ Posedonte armë dhe lëndë narkotike, arrestohet lojtari i klubit të Serisë A

Nikolas Shkipakase është arrestuar në Uruguai. Sulmuesi në pronësinë e Sasuolos iu gjetën në makinë një pistoletë dhe pilula me lëndë narkotike.

vide

23 vjeçari është i huazuar tek Penarol, por me shumë mundësi Sasuolo do të heqë dorë përfundimisht nga ai.

Italianët e blenë sulmuesin në tetor të 2020 nga Altetiko Madrid B.

 Nëse keni vështirësi për të parë videot duke u futur nga Facebook, ju lutem lexoni lajmet duke u futur nga faqja e web KËTU ose aplikacioni i Panorama Sport!

PANORAMASPORT.AL