Video/ Portieri legjendar i Ukrainës sulmohet nga ish-vjehrra

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 9, 2018 | 19:18

Video/ Portieri legjendar i Ukrainës sulmohet nga ish-vjehrra

Ish-portieri i Ukrainës, Olsandar Shovkovski, është sulmuar nga ish-vjehrra e tij. Ai është ndarë nga gruaja e tij që në vitin 2015 dhe ka shkuar te shtëpia e saj për të takuar vajzën që çifti ka sjellë në jetë. Kur ka trokitur në derë ai ka ndeshur me regimin e ashpër të ish-vjehhrës që ka dalë në katin e dytë të banesës dhe e ka gjuajtur me sende dhe madje Shovkovski pretendon se ajo ka pasur edhe një pistoletë në dorë. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme.

www.minuta90.com