VIDEO/ Portieri i Leverkusenit bën gafën e vitit, shikoni golin e pësuar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 21, 2020 | 21:10


VIDEO/ Portieri i Leverkusenit bën gafën e vitit, shikoni golin e pësuar

Portieri i Bajer Leverkusenit, Lukas Hrdeki mund të renditet si lojtari që ka bërë gafën e vitit në futbollin gjerman. 

screenshot_2020-11-21_glomex_-_discover1

 

Portieri i “aspirinave” pasi iu është pasuar topi pas nga shoku i skuadrës së tij ai nuk ka mundur dot ta stopojë atë top dhe më pas topi shkoi në rrjetë.

Sfida midis Arminia Bielefeld dhe Leverkusenit përfundoi 1-2. Kjo gafë i kushtoi rëndë Leverkusenit.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com