VIDEO/ Po konsiderohet njeriu më i urryer në botë, shikoni gjestin mizor të ish-portierit të Juventusit ndaj djalit të vogël

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 17, 2023 | 21:37

VIDEO/ Po konsiderohet njeriu më i urryer në botë, shikoni gjestin mizor të ish-portierit të Juventusit ndaj djalit të vogël

Ish-portieri i Juventusit Next Gen, Zsombor Senko është bërë protagonist pas një veprimi mizor ndaj një fëmije të vogël.

m,f,f.

Me rastin e ditëlindjes së tij, djalit iu dha mundësia të hynte në fushë dhe të shënonte gol.

Por ai u përball me Senkon i cili i priti dy gjuajtje të tij, duke i mohuar gëzimin dhe lumturinë fëmijës së vogël.

Ky gjest është kritikuar shumë ashpër nga të gjithë të pranishmit. Madje në rrjetet sociale ai po konsiderohet portieri më i urryer në botë.

Aktualisht Senko luan për ekipin Diosgyori VTK, dhe e gjithë ngjarja ndodhi në ndeshjen ndaj MTK Budapestit.

PANORAMASPORT.AL