VIDEO/ Plas sherri në një lojë basketbolli, ndërron jetë babai i një prej lojtarëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 2, 2023 | 11:31

VIDEO/ Plas sherri në një lojë basketbolli, ndërron jetë babai i një prej lojtarëve

Një lojë basketbolli në shkollën fillore amerikane në Vermontin verior ka përfunduar në mënyrë tragjike. Befas fëmijët filluan të zihen me njëri-tjerin dhe aty kanë ndërhyrë edhe prindërit e tyre.

t-1-600x360

Duke qenë se një burrë i quajtur Russell Giroux ishte goditur shumë, u dërgua menjëherë në spital por nuk mundi të shpëtonte.

E gjitha pamja është filmuar nga një tjetër prind i fëmijëve.

“Një burrë u vra mes një loje basketbolli në një shkollë fillore”, ka shkruar ai në Twitter.

PANORAMASPORT.AL