VIDEO/ Plas sherri në ndeshje futbolli, tifozi futet në fushë me vajzën në krahë për të goditur një lojtar…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 27, 2023 | 20:00

VIDEO/ Plas sherri në ndeshje futbolli, tifozi futet në fushë me vajzën në krahë për të goditur një lojtar…

Kaxias eliminoi Internacionalin, në kampionatin e Rio Grande do Sul me penallti, në duelin mes Beira-Rio. Por në fund të ndeshjes plasi sherri mes lojtarëve dhe tifozëve të të dyja skuadrave.-640-0-1679909299xkjo-954

Dhe aty ndodhi një episod i paimagjinueshëm. Disa tifozë hynë në fushë, dhe njëri prej tyre e bëri këtë edhe me vajzën e tij trevjeçare në krahë, për të sulmuar një lojtar të skuadrës rivale. Ndërkohë rojet e sigurisë po tentonin që ta ndalonin tifozin. Ky është një episod që nuk ka ndodhur më parë.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"