VIDEO/ Plas grushti në Kosovë, deputeti godet zyrtarin e Feronikelit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 28, 2020 | 23:29


VIDEO/ Plas grushti në Kosovë, deputeti godet zyrtarin e Feronikelit

Ish-nënkryetari i FFK-së dhe deputeti aktual i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Bekim Haxhiu ka goditur zyrtarin e Feronikelit, gjatë ndeshjes së vlefshme për futbollin e femrave mes Mitrovicës dhe Feronikelit.

Grushti ne Kosove

Përveç kësaj ai është konfrontuar fizikisht edhe me zyrtarë të klubit nga Drenasi. Klan Kosova ka sigurua video, ku në një moment Haxhiu i njohur edhe si ‘Kamishi’ ka goditur një zyrtar të Feronikelit.

Mëson se personin që e ka goditur Haxhiu është, Ragip Veseli. Ndeshjen e ka fituar Mitrovica me rezultat minimal 1-0, duke u shpallur kampione e futbollit të femrave.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com