VIDEO/ Piloti i Formula 1 publikon pamjet duke i prekur pjesën intime femrës, por më pas…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 10, 2020 | 23:15


VIDEO/ Piloti i Formula 1 publikon pamjet duke i prekur pjesën intime femrës, por më pas…

Piloti i skuderisë Has në Formula 1 , Nikita Mazepin ka publikuar një video në rrjetin e tij social “Instagram”, një video ku shihet në makinën e tij duke i prekur gj*ksin një femre.

mazepin

Më pas piloti i famshëm i Formula 1 e ka fshirë këtë video ku ka kërkuar dhe ndjesë: “Unë kërkoj falje për veprimet e fundit, të cilat ishin të papërshtatshme. Më vjen keq që kam vënë në siklet skuderinë ‘Haas’. Tashmë e kuptova se duhej të respektoj standardet më të larta si drejtues i Formula 1.”, përfundon fjalën e tij Mazepin.


PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/