VIDEO/ Përplasja e frikshme me tabelën e reklamave, futbollisti i Bylisit dërgohet me ambulancë në spital

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 13, 2020 | 0:35


VIDEO/ Përplasja e frikshme me tabelën e reklamave, futbollisti i Bylisit dërgohet me ambulancë në spital

Pjesa e dytë e sfidës mes Laçit dhe Bylisit, ka nisur me një incident të frikshëm. Futbollisti i skuadrës ballshiote, Edison Ndreca, humbi ekulibrin në minutën e 46-të të ndeshjes dhe u përplas me tabelën e reklamave mbrapa portës, duke dëmtuar keq krahun.

bandicam 2020-02-12 14-33-48-979

Në këtë moment u desh ndërhyrja e stafit mjekësor, ndërkohë që futbollisti u transportua menjëherë drejt spitalit të Laçit me ambulancë, pasi dëmtimi ishte tepër serioz.

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com