VIDEO/ Përleshje tjetër në shkallët e stadiumit “Arena Kombëtare”, tifozët kapen me duar pas golit. Ndërhyjnë dhe forcat e rendit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 25, 2022 | 21:49


VIDEO/ Përleshje tjetër në shkallët e stadiumit “Arena Kombëtare”, tifozët kapen me duar pas golit. Ndërhyjnë dhe forcat e rendit

Duket se një tjetër përleshje ka ndodhur në shkallët e stadiumit “Arena Kombëtare” gjatë finales së Ligës së Konferencës midis Romës dhe Fejnordit.

pjimage (2) (1)

Kësaj radhe ka ndodhur pas golit të shënuar nga skuadra italiane, ku një tifoz i verdhekuqëve u sulmua nga tifozët holnadezë.

Nga pamjet e mundësuara nga “Panorama Sport”, shikohet se si tifozët përleshen me njëri-tjetrin dhe ndërhyrja e forcave të rendit duke i shoqëruar jashtë stadiumit.

PANORAMASPORT.AL