VIDEO/ Përfundimisht është i çmendur, ylli i Milani e “djeg” me party në… shtëpi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 26, 2020 | 13:39

Bota FB Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Seria A Video

VIDEO/ Përfundimisht është i çmendur, ylli i Milani e “djeg” me party në… shtëpi

Teo Hernandez është një nga lojtarët më të mirë te Milani për këtë sezon, i cili tashmë është i detyruar të qëndrojë i izoluar në shtëpi për shkak të pezullimit të futbollit dhe Koronavirusit.theo hernandez

Megjithatë mbrojtësi francez është munduar të krijojë një atmosferë party brenda në shtëpinë e tij. Me muzikën në maksimum, Hernandez është përpjekur të krijojë një party në shtëpinë e tij.opdkop

Lojtari ka përdori gjëra shtëpie, si letrat higjienike, dezinfektues, fshirëse dhe ilaç pllakash, aromë dhome dhe shumë gjëra të tjera shtëpiake. Diçka e veçantë e krijuar nga Hernandez, i cili po mundohet ta kalojë me pozitivitet këtë moment të vështirë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com