VIDEO/ Përfundimisht është i “çmendur”, Boateng ia punon keq vjehrrës së tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 7, 2020 | 0:04


VIDEO/ Përfundimisht është i “çmendur”, Boateng ia punon keq vjehrrës së tij

Si shumë njerëz të tjerë, edhe Kevin Princ Boateng është i izoluar në shtëpinë e tij së bashku me familjen  e tij.boateng

Sulmuesi ganez mundohet ta kalojë kohën në karantinë, duke bërë gjëra të ndryshme dhe shaka të cilat nuk nguron t’i ndajë me fansat e tij.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, ku “viktimë” e lojës së futbollistit ka rënë vjehrra e tij. Boateng ka marrë një shishe me ujë, duke i thënë vjehrrës së ka një aromë të ndryshme.

Por, sapo afrohet kjo e fundit, ai e shtyp shishen dhe ia hedh ujin në fytyrë vjehrrës së tij. Një moment gazmor ky, që ka kaluar më të qeshura nga të gjithë.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com