VIDEO/ Përballja ndaj Skënderbeut, tifozët e Tiranës udhëtojnë drejt Korçës dhe surprizojnë skuadrën poshtë hotelit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 28, 2020 | 19:48


VIDEO/ Përballja ndaj Skënderbeut, tifozët e Tiranës udhëtojnë drejt Korçës dhe surprizojnë skuadrën poshtë hotelit

Tirana do të përballet në orën 20:00 ndaj Skënderbeut në Korçë, në një sfidë emocionuese, që pritet të dhurojë spektakël.

bandicam 2020-06-28 19-43-15-266

Tifozët bardheblu i kanë rezervuar një surprizë të këndshme skuadrës para startit të kësaj sfide, ku afro 50 tifozë të Tiranës, kanë udhëtuar drejt Korçës, për të përkrahur skuadrën.

Edhe pse në stadium nuk lejohen tifozët, ata janë grumbulluar para hotelit ku qe akomoduar ekipi i Egbosë, duke dhuruar spektakël me flakadanë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com