VIDEO/ Panik në Shkodër, mesfushori i Tiranës del me ambulancë nga fusha pas një përplasje te fortë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 21, 2020 | 18:24


VIDEO/ Panik në Shkodër, mesfushori i Tiranës del me ambulancë nga fusha pas një përplasje te fortë

Momente paniku në minutën e 67-të të sfidës Vllaznia-Tirana.

Demtimi i Gamfi

Mesfushori i bardhebluve Gamfi pëson një dëmtim të frikshëm gjatë një dyluftimi në mesfushë dhe u transferua menjëherë në spital me autoambulancë. Për më tepër shikoni pamjet e dëmtimit të frikshëm të futbollistit afrikan.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com