VIDEO/ Pamje tronditëse! Futbollisti i Prishtinës përleshet dhe godet me kokë kundërshtarin në një turne amator

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 28, 2022 | 23:02


VIDEO/ Pamje tronditëse! Futbollisti i Prishtinës përleshet dhe godet me kokë kundërshtarin në një turne amator

Futbollisti i Prishtinës, Medurim Hoti ka qenë protagonist i një episodi aspak pozitiv teksa ka shkaktuar një përleshje masive në një turne amator.

Collage Maker-28-Jun-2022-10.58-PM

Sipas pamjeve të siguruara nga gazeta “Olle” Gjithçka nisi si pasojë e një faulli të pësuar ndaj të cilit futbollisti reagoi keq duke e goditur me kokë kundërshtarin.

Më pas gjithçka përshkallëzoi duke kërkuar ndërhyrjen e personave të tjerë që u futën në fushë për të qetësuar situatën.

PANORAMASPORT.AL