VIDEO/ Pamje të rënda, kampioni i botës përfshihet në një aksident të frikshëm

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 11, 2019 | 17:50

Boks Te tjere Video

VIDEO/ Pamje të rënda, kampioni i botës përfshihet në një aksident të frikshëm

Kampioni i botës në peshat e lehta në boks, Errol Spence Jr është duke luftuar me jetën. 29-vjeçari është përfshirë në një aksident të rëndë me Ferrarin e tij.

BVoks-600x360

Boksieri humbi kontrollin duke dalë nga rruga rreth orës 3 të mëngjesit të ditës së enjte në Teksas, teksa është nën kujdesin e rreptë të mjekëve. Mësohet se Errol nuk e kishte vendosur rripin e sigurisë dhe nuk dihet si do të shkojë fati i tij.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com