VIDEO/ Olsi Rama debat me Enea Jorgjin, shikoni çfarë ndodh në tunelin e stadiumit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 13, 2019 | 23:53

FB Kategoria Superiore LAJMI KRYESOR Partizani Të fundit Video

VIDEO/ Olsi Rama debat me Enea Jorgjin, shikoni çfarë ndodh në tunelin e stadiumit

Tirana ka fituar derbin me Partizanin me rezultatin 1-2, në minutat e fundit pas shumë vitesh.

Enea Jorgji, Olsi Rama

Në fund të takimit, kur arbitrat kanë qenë duke dalë nga stadiumi, Olsi Rama ka pasur një debat me gjyqtarin kryesor.

Nga videoja dallohet se Enea Jorgji, arbitri kryesor është duke u larguar, por Olsi Rama, drejtori i të kuqve e ka thirrur dhe ai ka shkuar tek ai. Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i debatit mes dy palëve.

Olsi Rama – Enea Jorgji (Debati) – PANORAMA SPORT. on Vidnews.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com