VIDEO/ Nuk kanë fund skandalet për ngacmim seksual, arrestohet një tjetër futbollist i Premier Ligës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 7, 2021 | 13:15


VIDEO/ Nuk kanë fund skandalet për ngacmim seksual, arrestohet një tjetër futbollist i Premier Ligës

Nuk kanë fund skandalet për ngacmim seksual, me protagonistë futbollistë të njohur të Premier Ligës. I akuzuari i radhës është lojtari i Brajtonit, Yves Bisouma, teksa së fundmi në rrjet ka qarkulluar një video nga momenti i arrestimit, mëngjesin e sotme.

μπισουμα

Raportohet se futbollist i cili aktivizohet në Premier Ligë është arrestuar për sulm seksual në një klub nate. Nga raportimet e policisë mësohet se 25-vjeçari ishte nën shoqërinë e një personi rreth të 40-ve, kur sulmoi seksualisht një femër në klub nate.

Vlen të theksohet fakti se në Premier Ligë janë disa lojtarë që kanë akuza të ngjashme, mes tyre edhe futbollisti i Sitit, Mendi.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/