VIDEO/ Nuk ka talent vetëm në UFC, Kabib dhuron spektakël edhe në futboll

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 11, 2021 | 19:43


VIDEO/ Nuk ka talent vetëm në UFC, Kabib dhuron spektakël edhe në futboll

Jo vetëm talent në UFC por dhe në futboll.

kabib 1

Boksieri, Kabib Nurmagomedov mori pjesë në një ndeshje futbolli së bashku me ish-legjendën holandeze të Milanit, Klarenc Sedorf.

Në video Kabib duket se ka një shpejtësi marramendëse dhe duke dhuruar spektakël, gjithashtu ai ka bërë edhe një goditje spektakolare duke e dërguar atë top brenda trekëndëshit të portës.

Video e tij po bën xhiron e rrjetit ku tregon se Kabib nuk ka talent vetëm në sportin e UFC-së.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/