VIDEO/ Nuk ka ndodhur asnjëherë, futbollistja shënon golin mahnitës pas një rivënie unike

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 18, 2023 | 10:17

VIDEO/ Nuk ka ndodhur asnjëherë, futbollistja shënon golin mahnitës pas një rivënie unike

Futbollistja Zoi Mahonei ka shënuar një gol fantastik të pa shikuar më parë.fit

Ajo e ekzekutoi një rivënie unike me kthesë që rezultoi të ishte një gol mahnitës.

Kështu i ekipi i saj Drake siguroi një fitore 2-1 ndaj UNI në ndeshjen hapëse të Konferencës së Luginës së Misurit.

Ky triumf i jep fund serisë së pamposhtur të UNI dhe regjistron fitoren e parë hapëse të Drake në MVC që nga viti 2018.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"