VIDEO/ Nuk ka minuta për Baren, Atletiko mjaftohet me një penallti ndaj Deportivos

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Prill 1, 2018 | 22:45

VIDEO/ Nuk ka minuta për Baren, Atletiko mjaftohet me një penallti ndaj Deportivos

Atletiko e Madridit mposhti minimalisht 1-0, Deportivo La Korunjan në ndeshjen e vlefshme për javën e 30-të në La Ligan spanjolle. Goli u shënua nga Kevin Gameiro në minutën e 34-t nga një penallti.

atletiko madrid

Në këtë takim, për shkak të mungesave të shumta, trajneri Diego Simeone grumbulloi në ekip edhe mesfushorin shqiptar Keidi Bare. Gjithsesi, për Baren nuk pati asnjë minutë në dispozicion. Pas këtij takimi, los colchoneros numërojn 67 pikë dhe gjenden në vendin e dytë në renditje.


www.minuta90.com