VIDEO/ Njëri duke hequr vetullat, tjetri gjysëm i zhveshur, Torrasa dhe Kale “sulmojnë” njëri-tjetrin me video

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 28, 2020 | 16:54


VIDEO/ Njëri duke hequr vetullat, tjetri gjysëm i zhveshur, Torrasa dhe Kale “sulmojnë” njëri-tjetrin me video

Dy futbollistët e Tiranës, argjentinasi Agustin Torrasa dhe braziliani Elton Kale janë shokë skuadre por dhe miq të mirë jashtë fushë, siç e dëshmojnë dhe videot e fundit postuar në Instagram.

torrasa dhe kale

Videot e postuara tregojnë futbollistët në momente që ndoshta ata nuk do të donin të shpërndaheshin në rrejtet sociale, sepse sulmuesi brazilian shihet i shtrirë në shtrat gjysëm i zhveshur, ndërsa Torrasa shihet teksa heq vetullat te berberi.

torrasa

“Sfidën” e nisi sulmuesi argjentinas dhe menjëherë shoku i tij skuadrës Kale iu kundërpërgjigj me një video që ruante në telefonin e tij, ndoshta për çdo rast nëse shoku i tij do ta “kërcënonte”.

 

 

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com