VIDEO/ Njëra me Sitin, tjetra me Interin, dy pornostaret shfaqen në Stamboll duke u… puthur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 10, 2023 | 17:17

VIDEO/ Njëra me Sitin, tjetra me Interin, dy pornostaret shfaqen në Stamboll duke u… puthur

Finalja mes Mançester Sitit dhe Interit luhet edhe jashtë fushe, ku tifozë të shumtë kërkojnë fitoren e skuadrës së tyre. Këtu hynë dhe dy pornostaret e njohura, Eva Elfi dhe Nikol Petit.

Collage Maker-10-Jun-2023-05-16-PM-555

Të dyja ato janë shfaqur së bashku në Stamboll, ku priten të jenë dhe në stadiumin “Ataturk” për të mbështetur skuadrat për të cilat bëjnë tifo.

Eva ka zgjedhur që të mbështesë “qytetarët” ndërsa Nikol nga ana tjetër ka veshur ngjyrat zikaltër.

Të dyja ato zgjodhën ta reklamonin këtë gjë me anë të një video të veçantë në rrjet, duke u puthur me njëra-tjetrën, ku në të cilën shkruhej: “Ka gjithmonë një vend për dashuri”.

Eva Elfi e ka treguar gjithmonë që është një fanse e madhe e futbollit, ku është shfaqur në ndeshje të ndryshme, ndërsa për Nikol Petit duket se është finalja e parë që do të ndjekë nga afër.


View this post on Instagram

A post shared by Eva Elfie (@theevaelfie)

5

6

7

02

03

04

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"