VIDEO/ Një femër po çmend rrjetin, asist fantastik për gol…nga rivënia anësore

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 26, 2018 | 21:09

VIDEO/ Një femër po çmend rrjetin, asist fantastik për gol…nga rivënia anësore

Kemi parë gola dhe asiste të mrekullueshme dhe nga më të ndryshmet. Por së fundmi një video është duke bërë xhiron e internetit duke i habitur të gjithë. Bëhet fjalë për një ndeshje të futbollit të femrave.

jshdifgsugfusdfghf

Ka qenë një asist jo i zakonshëm për vetë faktin sepse po jepej nga rivënia anësore dhe në një mënyrë spektakolare. Përpara se të dërgoi topin në zonë futbollistja merr vrull duke bërë disa akrobatësi të cilat i japin fuqi për ta hedhur topin në zonë dhe më pas një futbolliste e dërgon në rrjetë.

www.minuta90.com