VIDEO/ Nisën festën para kohe, dalin pamjet e futbollistëve të Kamerunit teksa mbërritën në stadium

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 24, 2022 | 11:37


VIDEO/ Nisën festën para kohe, dalin pamjet e futbollistëve të Kamerunit teksa mbërritën në stadium

Në stadiumin “Al Janoub” po luhet përballja Zvicër-Kamerun në Botërorin “KATAR 2022”.

2000

Në Twitter është shpërndarë një video e ekipit kamerunas teksa mbërrijnë në stadium.

Ata duken mjaft të lumtur dhe mesa duket pretendojnë të fitojnë në ndeshjen e parë debutuese.

Kameruni është në grupin G së bashku me Zvicrën, Brazilin dhe Serbinë.

PANORAMASPORT.AL