VIDEO/ Ngatërrimi i himnit, faqja e madhe sportive publikon fytyrat e hutuara të lojtarëve shqiptar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 6, 2020 | 23:56


VIDEO/ Ngatërrimi i himnit, faqja e madhe sportive publikon fytyrat e hutuara të lojtarëve shqiptar

Një moment shumë i veçantë u regjistrua para fillimit të ndeshjes Francë-Shqipëri, e zhvilluar në 7 shtator të vitit të kalaruar.bghg

Organizatorët francezë ngatërruan himnin para fillimit të ndeshjes, teksa në vend të vendosnin atë të Shqipërisë, vendosën atë të Andorrës.

I veçantë ishte edhe reagimi i futbollistëve shqiptarë, të cilët dukeshin të hutuar në atë moment. Këtë e ka rikujtuar faqja e madhe sportive “ESPN”, që thekson se u vendos himni i Andorrës dhe lojtarët shqiptarë dukeshin të hutuar.bvn

Një moment ky, që asokohe ngjalli polemika të shumta, por më pas kaloi gjithçka.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com