VIDEO/ Nga derbi me Partizanin te sfida ndaj Laçit, Egbo publikon videon emocionuese të rrugëtimit spektakolar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 3, 2020 | 17:09


VIDEO/ Nga derbi me Partizanin te sfida ndaj Laçit, Egbo publikon videon emocionuese të rrugëtimit spektakolar

Trajneri i Tiranës, Emanuel Egbo, i cili ishte duke bërë mrekullinë me 24 herë kampionët e vendit, teksa regjistroi 11 fitore dhe 1 barazim, ka përfituar nga ndërprerja e kampionatit për shkak të Koronavirusit, për të publikuar një video, në kanalin e tij në Youtube ka treguar të gjithë historinë e tij bardheblu si trajner që nisi nga triumfi në derbi me Partizanin deri te ndeshja e fundit kundër Laçit.

EGBO

Ndërkohë, bie në sy edhe theksimi që Egbo i bën fitores 5-1 ndaj të kuqve në derbin e fundit duke u shprehur se është diçka që do ta kujtojnë gjithnjë. Për më tepër ndiqni videon e postuar nga trajneri:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com