VIDEO/ Nejmar vazhdon simulimet, por shikoni reagimin epik të mbrojtësit amerikan

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 8, 2018 | 14:43

VIDEO/ Nejmar vazhdon simulimet, por shikoni reagimin epik të mbrojtësit amerikan

“Ylli” i Brazilit Nejmar duket se nuk do të heqë kurrë dorë nga simulimet dhe acarimet e lojtarëve kundërshtarë. Në ndeshjen miqësore përballë skuadrës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës sulmuesi ka marrë një faull nëpërmjet një simulimi.

neymar-yedlin-feat_1536408352-4428857

Ndërsa mbrojtësi DeAnde Jedlin ka reaguar në një mënyrë të bukur ndaj arbitrit kryesore. Në videon e më poshtme lojtari duket teksa i thotë: A e ke parë Kupën e Botës”.

www.minuta90.com