VIDEO/ Nejmar tregon klasin e tij, shtanget mesfushori shqiptar. Shikoni çfarë i bën me vetëm një lëvizje

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 28, 2020 | 13:26


VIDEO/ Nejmar tregon klasin e tij, shtanget mesfushori shqiptar. Shikoni çfarë i bën me vetëm një lëvizje

PSG-ja regjistroi ditën e djeshme fitoren e 3-të radhazi në kampionat, teksa mposhti me rezultatin 2-0 Reims në transfertë.

nejmar berisha

Një nga lojtarët më të mirë për kampionët e Francës, ishte sulmuesi brazilian Nejmar. Ky i fundit tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në një moment, falë një lëvizje të bukur që bëri në fushë.

Nejmar i cili njohët për klasin e tij, nuk nguroi ta shfaqë atë edhe në ndeshjen e djeshme, ku “viktimë’ u bë mesfushori shqiptar, Valon Berisha. Ky i fundit ka mbetur i shtangur nga një lëvizje e bërë nga Nejmar, e cila menjëherë nisi të bëjë xhiron në rrjetet sociale.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com