VIDEO/ Nejmar shënon gol dhe feston si Kristiano Ronaldo

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 5, 2018 | 16:13

VIDEO/ Nejmar shënon gol dhe feston si Kristiano Ronaldo

Skuadra e Brazilit është grumbulluar për të kryer përgatitjet në prag të ndeshjeve që do të zhvillojë me skuadrën e Shteteve të Bashkuar të Amerikës dhe El Salvadorit. Ndërkohë sot faqja zyrtare e klubit në “Twitter” ka shpërndarë një video ku duket “ylli” i skuadrës, Nejmar.

dmscpzkvaaagswa_1536154950-9662380

Sulmuesi i PSG-së ka shënuar një gol të bukur, dhe më pas festoi me mënyrën e Kristiano Ronaldos “Siiiuuuuuu”. Më poshtë ndiqni edhe videon e golit dhe festimit të Nejmarit.

 

www.minuta90.com