VIDEO/ Nejmar dhuron spektakël edhe në “Tik Tok”, ylli brazilian i befason të gjithë me…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 30, 2020 | 20:21


VIDEO/ Nejmar dhuron spektakël edhe në “Tik Tok”, ylli brazilian i befason të gjithë me…

Jo vetëm një yll në fushën e blertë, braziliani Nejmar, tashmë është protagonist edhe në rrjetin social më të përdorur të momentit “Tik Tok”.

nejmar

Futbollisti i PSG-së, është shumë aktiv, duke postuar shpeshherë video komike që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve. Së fundmi Nejmar ka postuar një video ku shihet në praninë e portieri Kejlor Navas, duke dhuruar spektakël me limona të dy së bashku. Për më tepër shikoni videon:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/