VIDEO/ Në Spanjë ndodh gjithçka, penallti më të çuditshme nuk keni parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 13, 2020 | 19:57


VIDEO/ Në Spanjë ndodh gjithçka, penallti më të çuditshme nuk keni parë

Real Madridin e akuzojnë shpesh për penallti të paqena dhe që VAR e ka ndihmuar shumë ekipin e Zidan. Por penallti të çuditshme nuk jepen vetëm në La Liga, por edhe në Segunda divizion.

penalltia ecuditshme

Real Zaragozës ju akordua një penallti e çuditshme në ndeshjen kundër Real Oviedos. Sulmuesi shkel mbrojtësin dhe arbitri jep penallti në favor të sulmuesit të Zaragozës.

Ndeshja përfundoi 2-4 për Real Oviedon.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com